2on Trofeu Kids FCK 2015-16 Aleví

2on-kids-15-16-alevi

Versió per a mòbils (properament) Màxims encistelladors/res

CALENDARI:
– Calendari actualitzat de totes les jornades (excel)
– Estructura de la competició
Dossier informatiu especial de les finals (.pdf): https://goo.gl/HmhRWL
Dossier resultats de les finals (.pdf): https://goo.gl/FT1KZ0

CAMPIONS DE LES FINALS 2on TROFEU KIDS FCK 2015-16 (4/6/2016)

CAMPIÓ: KC BARCELONA B
SOTS-CAMPIÓ: SANT JOSEP
3er CLASSIFICAT: K. VALLPARADÍS A

RESULTATS JORNADA FINALS (4/6/2016)

HORA GRUP EQUIP EQUIP RESULTAT
9:30 A KCB Aleví B CE Sant Josep 12-8
10 B Escola Ardenya El Carrilet 5-8
10:30 A Escola L’estació CE Sant Josep 5-12
11 B Vallpa Aleví El Carrilet 11-10
11:30 A KCB Aleví B Escola L’estació 10-5
12 B Escola Ardenya Vallpa Aleví 8-9
12:30 SEMI A 1r GRUP A (KCB B) 2n GRUP B (CARRILET)  14-7
13 SEMI B 1r GRUP B (VALLPA) 2n GRUP A (ST.JOSEP) 6-7
13:30 3R-4T PERD. SEMI A (CARRILET) PERD. SEMI B (VALLPA)  12-13
14:00 FINAL KCB B SANT JOSEP 8-5


RESULTATS JORNADA 9 (28/5/2016)

HORA EQUIP A EQUIP B RESULTAT
9:30 KCB Aleví A KCB Aleví B 6-12
10:00 CKB Escola Itaca B KCB Aleví A 6-13
10:30 KCB Aleví B CKB Escola Itaca B 7-3
11:00 CKB Escola Itaca A CKB Escola Itaca B 7-0
11:30 SLKC Aleví B KCB Aleví B 3-14
12:00 CKB Escola Itaca A SLKC Aleví A 6-1
12:30 CKB Escola Itaca B SLKC Aleví B 4-3


CLASSIFICACIÓ FINALITZADA LA JORNADA 9

PJ PG PE PP PF PC AVG PUNTS
1 KCB Aleví B 14 13 0 1 152 46 106 26
2 Vallpa Aleví 14 11 1 2 119 65 54 23
3 KCB Aleví A 14 10 1 3 131 68 63 21
4 CKB Escola Itaca A 14 8 1 5 86 58 28 17
5 CKB Escola Itaca B 14 7 0 7 58 84 -26 14
6 SLKC Aleví B 14 3 1 10 44 90 -46 7
7 SLKC Aleví A 14 2 1 11 34 106 -72 5
8 CKC Aleví 14 0 1 13 13 120 -107 1


RESULTATS JORNADA 8 (21/5/2016)

HORA EQUIP A EQUIP B RESULTAT
9:30 CKC Aleví CKB Escola Itaca A 0-10
10:00 KCB Aleví A Vallpa Aleví 4-5
10:30 CKB Escola Itaca A CKC Aleví 15-0
11:00 KCB Aleví A CKB Escola Itaca B 7-6
11:30 Vallpa Aleví CKB Escola Itaca A 10-4
12:00 SLKC Aleví B CKC Aleví 3-2
12:30 CKB Escola Itaca B SLKC Aleví A 5-2
13:00 KCB Aleví A CKB Escola Itaca A 7-7
13:30 SLKC Aleví A Vallpa Aleví 4-8


CLASSIFICACIÓ FINALITZADA LA JORNADA 8

PJ PG PE PP PF PC AVG PUNTS
1 Vallpa Aleví 14 11 1 2 119 65 54 23
2 KCB Aleví B 11 10 0 1 119 34 85 20
3 KCB Aleví A 12 9 1 2 112 50 62 19
4 CKB Escola Itaca A 12 6 1 5 73 57 16 13
5 CKB Escola Itaca B 10 6 0 4 45 54 -9 12
6 SLKC Aleví B 12 3 1 8 38 72 -34 7
7 SLKC Aleví A 13 2 1 10 33 100 -67 5
8 CKC Aleví 14 0 1 13 13 120 -107 1


JORNADA 6 i 7 (SENSE PARTITS DISPUTATS D’AQUESTA CATEGORIA)

RESULTATS JORNADA 5 (28/5/2016)

HORA EQUIP A EQUIP B RESULTAT
10:30 CKC Aleví CKB Escola Itaca B 0-6
11:00 Vallpa Aleví CKC Aleví 13-3
11:30 SLKC Aleví B SLKC Aleví A 4-6
12:00 CKB Escola Itaca B KCB Aleví B 4-12
12:30 SLKC Aleví A KCB Aleví A 2-7
13:00 Vallpa Aleví SLKC Aleví B 10-10
13:30 KCB Aleví B CKB Escola Itaca A 9-5
13:00 CKB Escola Itaca A KCB Aleví A 7-8


CLASSIFICACIÓ FINALITZADA LA JORNADA 5

PJ PG PE PP PF PC AVG PUNTS
1 KCB Aleví B 11 10 0 1 119 34 85 20
2 Vallpa Aleví 11 8 1 2 96 53 43 17
3 KCB Aleví A 9 8 0 1 94 29 65 16
4 CKB Escola Itaca B 8 5 0 3 34 45 -11 10
5 CKB Escola Itaca A 8 4 0 4 37 40 -3 8
6 SLKC Aleví B 9 2 1 6 30 53 -23 5
7 SLKC Aleví A 11 2 1 87 27 87 -60 5
8 CKC Aleví 11 0 1 10 11 92 -81 1

 

RESULTATS JORNADA 4 (16/4/2016)

HORA EQUIP A EQUIP B RESULTAT
9:30 CKB Escola Itaca A KCB Aleví B 4-6
10:00 KCB Aleví A SLKC Aleví A 12-0
10:30 CKB Escola Itaca B CKC Aleví 5-1
11:00 SLKC Aleví B Vallpa Aleví 1-9
11:30 SLKC Aleví A CKB Escola Itaca A 3-8
12:00 CKC Aleví KCB Aleví B 2-18
12:30 Vallpa Aleví KCB Aleví A 11-10
13:00 SLKC Aleví B CKB Escola Itaca B 4-8


CLASSIFICACIÓ FINALITZADA LA JORNADA 4

PJ PG PE PP PF PC AVG PUNTS
1 KCB Aleví B 9 8 0 1 98 25 73 16
2 Vallpa Aleví 9 7 0 2 73 40 33 14
3 KCB Aleví A 7 6 0 1 79 20 59 12
4 CKB Escola Itaca A 6 4 0 2 25 23 2 8
5 CKB Escola Itaca B 6 4 0 2 24 33 -9 8
6 SLKC Aleví B 7 2 0 5 16 37 -21 4
7 SLKC Aleví A 9 1 1 7 19 76 -57 3
8 CKC Aleví 9 0 1 8 8 73 -65 1


RESULTATS JORNADA 3 (2/4/2016)

HORA EQUIP A EQUIP B RESULTAT
9:30 CKB Escola Itaca A SLKC Aleví B 4-0
10:00 Vallpa Aleví CKB Escola Itaca B 8-4
10:30 CKC Aleví KCB Aleví A 2-12
11:00 SLKC Aleví A KCB Aleví B 1-12
11:30 CKB Escola Itaca B CKB Escola Itaca A 1-4
12:00 SLKC Aleví A CKC Aleví 3-3
12:30 KCB Aleví B Vallpa Aleví 9-4
13:00 KCB Aleví A SLKC Aleví B 9-0


CLASSIFICACIÓ FINALITZADA LA JORNADA 3

PJ PG PE PP PF PC AVG PUNTS
1 KCB Aleví B 7 5 0 1 74 19 55 12
2 KCB Aleví A 5 5 0 0 57 9 48 10
3 Vallpa Aleví 7 5 0 2 53 29 24 10
4 CKB Escola Itaca A 4 3 0 1 13 14 -1 6
5 SLKC Aleví B 7 2 0 5 16 37 -21 4
6 SLKC Aleví A 6 1 1 4 12 48 -36 3
7 CKB Escola Itaca B 4 2 0 2 11 28 -17 2
8 CKC Aleví 7 0 1 6 5 50 -45 1

 

RESULTATS JORNADA 2 (12/3/2016)

HORA EQUIP A EQUIP B RESULTAT
9:30 CKC Aleví SLKC Aleví A 0-5
10:00 Vallpa Aleví KCB Aleví B 1-11
10:30 SLKC Aleví B KCB Aleví A 2-10
11:00 Vallpa Aleví SLKC Aleví A 9-2
11:30 KCB Aleví B CKC Aleví 5-0
12:00 KCB Aleví B SLKC Aleví B 11-3
11:30 SLKC Aleví A SLKC Aleví B 0-7
12:00 CKC Aleví Vallpa Aleví 0-5

 

CLASSIFICACIÓ FINALITZADA LA JORNADA 2j2_alevi_kids_1516

 

RESULTATS JORNADA 1 (27/2/2016)

HORA EQUIP A EQUIP B RESULTAT
9:30 CKB Escola Ítaca A Vallpa Aleví 2-13
10:00 CKC Aleví SLKC Aleví B 0-4
10:30 SLKC Aleví A CKB Escola Ítaca B 3-5
11:00 KCB Aleví B KCB Aleví A 5-10
11:30 SLKC Aleví B CKB Escola Ítaca A 0-3
12:00 CKB Escola Ítaca B Vallpa Aleví 1-13
12:30 KCB Aleví A CKC Aleví 16-0
13:00 KCB Aleví B SLKC Aleví A 21-0


CLASSIFICACIÓ FINALITZADA LA JORNADA 1

alevi_j1

 

NOTA: En les properes setmanes s’habilitarà la classificació i els resultats de les jornades d’aquest 2on Trofeu Kids a la nova intranet.