Lliga Sots-20/Junior de Korfbal 2018-19

  • Calendari general provisional actualitzat de jornades de lliga (excel): goo.gl/ibDpDK

EQUIPS PARTICIPANTS: 

  • AEE Miró Jr (Montcada i Reixac)
  • CK Vacarisses Jr
  • CK Badalona Jr
  • Sant Llorenç KC Jr (Terrassa)
  • UKSA Jr (St. Adrià de Besòs)
  • KC Barcelona Jr
  • Platja d’Aro KC Jr
  • CK Vallparadís Jr (Terrassa)

Classificació de màxims encistelladors

COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3
1 Margaix, Adrià KCB 18 8 10
2 Puertas, Víctor PKC 12 6 6
3 Giménez, Mario MIRÓ 9 3 6
4 Radua, Dani PKC 7 4 3
5 Sedó, Marc KCB 6 5 1
6 Gálvez, Carlos BAD 5 2 3
7 Álvarez, Eric VALLPA 5 1 4
8 Hernández, Joan KCB 5 3 2
9 Rodríguez, Pol MIRÓ 5 2 3
10 Quirós, Ramón VALLPA 4 3 1
11 Soto, Albert MIRÓ 4 0 4
12 Sierra, Àlex SLKC 4 2 2
13 Tascones, Juanjo SLKC 4 3 1
14 Combis, Temi PKC 4 0 4
15 Ceballos, David VALLPA 3 2 1
16 Hernández, Luís MIRÓ 3 2 1
17 Hidalgo, Raquel MIRÓ 3 3 0
18 Zamora, Mael VAC 3 3
19 Prat, Àlex PKC 3 1 2
20 Carreras, Oriol BAD 2 1 1
21 Morales, Jesús BAD 2 1 1
22 Pozo, Iván VALLPA 2 0 2
23 Ramos, Sergei VALLPA 2 0 2
24 Regincós, Marc PKC 2 0 2
25 Guillem, Izan BAD 1 0 1
26 López, David BAD 1 0 1
27 Rodríguez, Agustín BAD* 1 1
28 Ceballos, Guillem VALLPA 1 1
29 Pauli, Daniel KCB 1 1 0
30 Rosales, David MIRÓ 1 1 0
31 González, Eloy VAC 1 1
32 Laseras, Oriol VAC 1 1
33 Padilla, Enric SLKC 1 0 1
34 Puertas, José SLKC 1 1 0
35 Amine, Yassine PKC 1 0 1
36 Fernandez, Ivan UKSA 1 1
COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3
1 Pérez, Emma PKC 7 0 7
2 Pitarch, Ona KCB 6 5 1
3 Rodríguez, Aitana MIRÓ 6 2 4
4 Tascones, Mireia SLKC 6 4 2
5 Mas, Aina PKC 6 4 2
6 Anaya, Isabel BAD 5 3 2
7 Belmonte, Sònia VALLPA 5 0 5
8 Garcia, Maria VALLPA 5 1 4
9 Tobaruela, Laura VALLPA 5 1 4
10 Marcos, Judit SLKC 5 1 4
11 Gallardo, Martina PKC 4 4
12 Bonet, Emma BAD 3 1 2
13 Artés, Aina MIRÓ 3 2 1
14 Font, Maria MIRÓ 3 2 1
15 Soler, Queralt SLKC 3 3 0
16 Laseras, Alba VAC 2 2
17 Marañón, Sofía VAC 2 2
18 Pagès, Eugènia VAC 2 2
19 Gutiérrez, Aida SLKC 2 1 1
20 Ruiz, Georgina SLKC 2 2 0
21 Trigueros, Aina PKC 2 1 1
22 Torrejón, Ona BAD 1 0 1
23 Balsebre, Paula VALLPA 1 0 1
24 Fernández, Neus VALLPA 1 1
25 Moraleda, Judit VALLPA 1 0 1
26 Gay, Emma KCB 1 0 1
27 Gomara, Anna KCB 1 1 0
28 Gomara, Míriam KCB 1 1 0
29 Kamal, Sara PKC 1 1 0
30 Sala, Iona PKC 1 0 1
  • Autoritzacions excepcionals autoritzades per l’Àrea Tècnica i l’Àrea de Competició en virtud de l’art. 101 DC:
    • Rubén Torres Nogales (SLKC Jr)