Lliga Sots-20/Junior de Korfbal 2018-19

FINALS DE LLIGA: Diumenge, 2/juny/2019 (16:00): Platja d’Aro KC Jr – CK Vallparadis Jr
Poliesportiu Municipal Vacarisses – Avinguda de Trias Fargas, 23B, 08233 Vacarisses)

PLAY-OFF Jornada 1 (11-12/maig/2019):

PLAY-OFF Jornada 2 (18-19/maig/2019):

PLAY-OFF Jornada 3 en cas d’empat (25-26/maig/2019):

  • CK Vallparadís Jr – CK Vacarisses Jr (Dissabte, 11/5/2019 a les 16:15h a Terrassa)
  • Platja d’Aro KC Jr – KC Barcelona Jr (per determinar)

EQUIPS PARTICIPANTS: 

  • AEE Miró Jr (Montcada i Reixac)
  • CK Vacarisses Jr
  • CK Badalona Jr
  • Sant Llorenç KC Jr (Terrassa)
  • UKSA Jr (St. Adrià de Besòs)
  • KC Barcelona Jr
  • Platja d’Aro KC Jr
  • CK Vallparadís Jr (Terrassa)

Classificació de màxims encistelladors

COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Margaix, Adrià KCB 96 6 8 10 7 10 10 4 6 5 7 3 7 5 8
2 Giménez, Mario MIRÓ 57 3 4 6 4 3 4 5 3 7 1 4 4 3 6
3 Quirós, Ramón VALLPA 53 2 3 1 4 2 6 2 4 3 5 9 5 2 5
4 Laseras, Oriol VAC 51 2 4 1 5 4 5 1 7 7 5 2 2 1 5
5 Ceballos, David VALLPA 48 4 2 1 4 4 4 5 1 2 6 4 5 3 3
6 Fernandez, Iván UKSA 46 nd 2 1 5 5 1 6 4 4 0 6 3 8 1
7 Zamora, Mael VAC 44 6 4 3 4 3 1 1 5 2 3 3 2 5 2
8 Tascones, Juanjo SLKC 42 4 3 1 1 3 4 1 3 2 4 6 2 4 4
9 Puertas, Víctor PKC 42 nd 6 6 4 nd 5 2 2 2 4 6 1 4
10 Morales, Jesús BAD 37 1 1 1 2 nd 4 2 1 4 5 5 5 4 2
11 Radua, Dani PKC 32 nd 4 3 3 nd 3 2 7 5 3 1 1
12 Álvarez, Eric VALLPA 30 3 1 4 3 0 0 4 5 0 1 5 0 2 2
13 Hernández, Joan KCB 29 6 3 2 3 2 2 1 1 1 3 1 2 1 1
14 Sedó, Marc KCB 29 1 5 1 1 4 2 1 2 1 4 2 4 1 0
15 Combis, Temi PKC 29 nd 0 4 4 nd 1 2 5 2 4 1 2 1 3
16 Rodríguez, Pol MIRÓ 26 2 2 3 2 6 2 1 3 1 1 1 1 1
17 Soto, Albert MIRÓ 26 0 4 2 0 3 5 4 2 0 3 3
18 Amine, Yassine PKC 25 nd 0 1 1 nd 0 2 0 3 3 5 8 2 0
19 Prat, Àlex PKC 25 nd 1 2 4 nd 1 2 3 1 1 4 4 1 1
20 Sánchez, Toni PKC 25 nd 0 0 0 nd 3 2 1 5 2 4 0 8 0
21 Cortés, Rubén UKSA 25 nd 1 0 0 2 7 1 2 0 2 3 3 3 1
22 Sierra, Àlex SLKC 22 1 2 2 0 2 3 1 4 2 1 0 4 0
23 Guillem, Izan BAD 17 0 4 1 2 nd 2 1 1 2 3 0 0 1
24 Puertas, José SLKC 17 2 1 0 3 1 4 0 3 3 0 0
25 Medina, Sergi SLKC 15 1 3 1 4 4 2
26 Ali, Suliman BAD 12 0 0 0 0 nd 1 0 2 1 1 2 2 2 1
27 Paulí, Daniel KCB 12 1 1 0 1 0 1 1 1 0 1 0 4 1 0
28 Gálvez, Carlos BAD 11 2 3 nd 1 2 2 1 0
29 Hernández, Emilio MIRÓ 11 2 2 1 0 0 0 0 5 0 1
30 Savchenko, Daniel UKSA 11 nd 0 0 1 2 2 0 2 1 2 0 1 0
31 Vert, Jordi VALLPA 10 0 1 1 3 0 0 2 3 0
32 Rosales, David MIRÓ 10 1 0 0 1 0 0 0 2 2 1 1 1 0 1
33 Pozo, Iván VALLPA 9 1 0 2 0 1 0 1 0 2 0 1 0 1 0
34 González, Eloy VAC 9 0 2 1 2 0 0 1 0 1 2 0 0 0 0
35 Matas, Nin VAC 9 0 2 0 0 0 0 0 1 2 1 0 2 0 1
36 Regincós, Marc PKC 8 nd 0 2 3 nd 0 0 3 0
37 Carvallo, David VAC 7 3 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
38 Carreras, Oriol BAD 6 1 2 1 nd 0 0 1 1
39 Hidalgo, Raquel MIRÓ 6 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
40 Ramos, Sergei VALLPA 5 1 0 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Hernández, Miquel KCB 5 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 2
42 Margaix, Martí KCB 5 0 1 1 0 2 0 0 1 0
43 Hernández, Luís MIRÓ 5 2 1 2 0
44 López, David BAD 4 0 1 1 0 nd 0 2 0 0 0 0
45 Padilla, Enric SLKC 4 0 0 1 1 0 2 0 0 0
46 Villalba, José L. UKSA 4 nd 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0 1
47 Jorge Martín, Cristóbal BAD 3 0 0 nd 0 2 1
48 Torres, Rubén SLKC 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
49 Suárez De Dios, Javier UKSA 3 nd 0 0 1 0 0 0 0 2 0 0
50 Castro, Iván BAD 2 1 nd 1 0 0
51 Ceballos, Guillem VALLPA 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0
52 Rodríguez, Agustín BAD* 1 1 nd
53 Suánez, Alex UKSA 1 nd 0 0 0 1 0
COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Pitarch, Ona KCB 56 4 5 1 3 5 7 3 2 1 6 4 5 7 3
2 El Fadil, Aicha UKSA 40 nd 2 0 4 7 5 4 2 3 5 1 4 2 1
3 Tobaruela, Laura VALLPA 39 4 1 4 3 5 3 3 2 3 3 5 3
4 Laseras, Alba VAC 38 4 2 2 5 3 7 0 2 4 1 1 0 1 6
5 Garcia, Maria VALLPA 36 4 1 4 2 2 4 3 7 5 3 L L 0 1
6 Anaya, Isabel BAD 34 3 3 2 5 nd 4 1 1 0 3 5 3 2 2
7 Mas, Aina PKC 26 nd 4 2 0 nd 0 5 1 3 3 7 1
8 Artés, Aina MIRÓ 21 2 1 1 1 1 1 3 1 2 2 0 1 3 2
9 Marañón, Sofía VAC 19 2 0 2 2 1 3 2 0 1 1 3 1 0 1
10 Gutiérrez, Aida SLKC 19 1 1 1 0 1 2 1 2 0 1 5 0 1 3
11 Tascones, Mireia SLKC 18 0 4 2 1 2 3 0 0 0 0 3 2 1
12 Rodríguez, Aitana MIRÓ 17 2 1 4 0 0 3 0 2 2 0 0 1 0 2
13 Trigueros, Aina PKC 17 nd 1 1 1 nd 2 4 2 3 2 0 1
14 Marcos, Judit SLKC 16 0 1 4 3 0 1 0 0 1 1 2 1 1 1
15 Soler, Queralt SLKC 16 2 3 0 1 0 4 0 1 2 0 2 1 0
16 Pagès, Eugènia VAC 15 1 1 2 0 1 0 0 1 2 2 0 2 2 1
17 Belmonte, Sònia VALLPA 14 0 5 0 0 2 0 2 0 0 1 1 1 2
18 Moraleda, Judit VALLPA 14 0 0 1 1 0 3 1 2 2 1 1 0 1 1
19 Quílez, Paula MIRÓ 14 0 1 0 0 2 0 0 1 4 3 2 1
20 Pascual, Georgina SLKC 14 0 2 0 2 0 2 3 3 1 1 0 0
21 Bonet, Emma BAD 13 1 1 2 1 nd 2 0 1 2 0 0 0 1 2
22 Balsebre, Paula VALLPA 11 0 0 1 3 0 0 2 1 1 0 2 1 0
23 Gay, Emma KCB 11 0 0 1 1 2 0 1 0 1 1 2 2 0 0
24 Gomara, Anna KCB 11 4 1 0 0 1 0 2 0 0 2 0 1 0
25 Pérez, Emma PKC 11 nd 0 7 nd 1 2 1
26 Font, Maria MIRÓ 10 2 0 1 0 1 1 0 2 0 0 0 2 1 0
27 Bouzas, Judith VAC 10 0 0 0 1 1 0 0 1 4 2 1 0 0
28 Kamal, Sara PKC 9 nd 1 0 1 nd 2 1 0 3 0 0 1
29 Olivé, Mariona UKSA 7 nd 0 0 0 1 1 0 1 1 3 0 0 0 0
30 Gallardo, Martina PKC 6 nd 4 0 nd 0 0 0 1 1 0
31 Sala, Iona PKC 6 nd 0 1 0 nd 0 0 0 2 3 0 0 0
32 Beltrán, Laura BAD 5 1 0 0 nd 0 0 1 1 1 0 1
33 Torrejón, Ona BAD 5 0 2 1 0 nd 1 0 0 0 1 0 0
34 Jordan, Irina BAD 4 0 1 0 0 nd 0 0 0 0 0 0 3
35 Buqueras, Aina BAD 3 0 0 0 0 nd 0 1 0 1 0 0 1 0 0
36 Gomara, Míriam KCB 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
37 Mesquida, Claudia KCB 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
38 Cano, Julia PKC 3 nd nd 1 2 0
39 Gimenez, Judith UKSA 3 nd 1 2 0 0
40 Moreno, Alba UKSA 3 nd 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
41 Lino, Anggie BAD 2 0 0 nd 0 1 0 1
42 Moreno, Naiara VALLPA 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
43 Soriano, Andrea VALLPA 2 0 0 2 0 0 0 0
44 Garrot, Marina VAC 2 x 2 0 0 0 0
45 Fernández, Neus VALLPA 1 1 0 0
46 Khallat, Yasmina VAC 1 1 0 0 0 0
47 Salvador, Clara SLKC 1 1
48 Sierra, Marina SLKC 1 0 1 0 0
49 Martínez, Berta PKC 1 nd nd 1
50 Sierra, Berta PKC 1 nd nd 0 0 1 0
51 Moussi, Sara UKSA 1 nd 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
  • Autoritzacions excepcionals autoritzades per l’Àrea Tècnica i l’Àrea de Competició en virtud de l’art. 101 DC:
    • Rubén Torres Nogales (SLKC Jr)