Lliga Sots-20/Junior de Korfbal 2018-19

  • Calendari general provisional actualitzat de jornades de lliga (excel): goo.gl/ibDpDK

EQUIPS PARTICIPANTS: 

  • AEE Miró Jr (Montcada i Reixac)
  • CK Vacarisses Jr
  • CK Badalona Jr
  • Sant Llorenç KC Jr (Terrassa)
  • UKSA Jr (St. Adrià de Besòs)
  • KC Barcelona Jr
  • Platja d’Aro KC Jr
  • CK Vallparadís Jr (Terrassa)

Classificació de màxims encistelladors

COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Margaix, Adrià KCB 90 8 10 7 10 10 4 6 5 7 3 7 5 8
2 Quirós, Ramón VALLPA 49 2 3 1 4 2 6 2 3 5 9 5 2 5
3 Giménez, Mario MIRÓ 49 3 6 4 3 4 5 3 7 1 4 3 6
4 Ceballos, David VALLPA 47 4 2 1 4 4 4 5 2 6 4 5 3 3
5 Laseras, Oriol VAC 45 1 5 4 5 1 7 7 5 2 2 1 5
6 Tascones, Juanjo SLKC 42 4 3 1 1 3 4 1 3 2 4 6 2 4 4
7 Puertas, Víctor PKC 42 6 6 4 5 2 2 2 4 6 1 4
8 Fernandez, Iván UKSA 39 2 1 5 5 1 6 4 0 6 8 1
9 Zamora, Mael VAC 34 3 4 3 1 1 5 2 3 3 2 5 2
10 Morales, Jesús BAD 32 1 1 1 2 4 2 1 4 5 5 4 2
11 Radua, Dani PKC 32 4 3 3 3 2 7 5 3 1 1
12 Combis, Temi PKC 29 0 4 4 1 2 5 2 4 1 2 1 3
13 Sedó, Marc KCB 28 5 1 1 4 2 1 2 1 4 2 4 1 0
14 Soto, Albert MIRÓ 26 0 4 2 0 3 5 4 2 0 3 3
15 Álvarez, Eric VALLPA 25 3 1 4 3 0 0 4 0 1 5 0 2 2
16 Amine, Yassine PKC 25 0 1 1 0 2 0 3 3 5 8 2 0
17 Prat, Àlex PKC 25 1 2 4 1 2 3 1 1 4 4 1 1
18 Sánchez, Toni PKC 25 0 0 0 3 2 1 5 2 4 0 8 0
19 Hernández, Joan KCB 23 3 2 3 2 2 1 1 1 3 1 2 1 1
20 Rodríguez, Pol MIRÓ 23 2 3 2 6 2 1 3 1 1 1 1
21 Sierra, Àlex SLKC 22 1 2 2 0 2 3 1 4 2 1 0 4 0
22 Cortés, Rubén UKSA 20 1 0 0 2 7 1 0 2 3 3 1
23 Puertas, José SLKC 17 2 1 0 3 1 4 0 3 3 0 0
24 Guillem, Izan BAD 15 0 4 1 2 2 1 1 3 0 0 1
25 Medina, Sergi SLKC 15 1 3 1 4 4 2
26 Ali, Suliman BAD 11 0 0 0 0 1 0 2 1 2 2 2 1
27 Gálvez, Carlos BAD 11 2 3 1 2 2 1
28 Paulí, Daniel KCB 11 1 0 1 0 1 1 1 0 1 0 4 1 0
29 Pozo, Iván VALLPA 9 1 0 2 0 1 0 1 2 0 1 0 1 0
30 Rosales, David MIRÓ 9 1 0 1 0 0 0 2 2 1 1 0 1
31 Regincós, Marc PKC 8 0 2 3 0 0 3 0
32 Savchenko, Daniel UKSA 8 0 0 1 2 2 0 1 2 0 0
33 Vert, Jordi VALLPA 7 0 1 1 0 0 2 3 0
34 González, Eloy VAC 7 1 2 0 0 1 0 1 2 0 0 0 0
35 Matas, Nin VAC 7 0 0 0 0 0 1 2 1 0 2 0 1
36 Carreras, Oriol BAD 6 1 2 1 0 0 1 1
37 Ramos, Sergei VALLPA 5 1 0 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Hernández, Miquel KCB 5 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 2
39 Margaix, Martí KCB 5 1 1 0 2 0 0 1 0
40 Hernández, Luís MIRÓ 5 2 1 2 0
41 Hernández, Emilio MIRÓ 4 2 1 0 0 0 0 0 1
42 Padilla, Enric SLKC 4 0 0 1 1 0 2 0 0 0
43 Jorge Martín, Cristóbal BAD 3 0 0 0 2 1
44 Hidalgo, Raquel MIRÓ 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Torres, Rubén SLKC 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
46 Suárez De Dios, Javier UKSA 3 0 0 1 0 0 0 0 2 0
47 Villalba, José L. UKSA 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1
48 Castro, Iván BAD 2 1 1 0 0
49 López, David BAD 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0
50 Carvallo, David VAC 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
51 Rodríguez, Agustín BAD* 1 1
52 Ceballos, Guillem VALLPA 1 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Suánez, Alex UKSA 1 0 0 0 1 0
COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Pitarch, Ona KCB 52 5 1 3 5 7 3 2 1 6 4 5 7 3
2 Tobaruela, Laura VALLPA 36 4 1 4 3 5 3 2 3 3 5 3
3 El Fadil, Aicha UKSA 34 2 0 4 7 5 4 3 5 1 2 1
4 Laseras, Alba VAC 32 2 5 3 7 0 2 4 1 1 0 1 6
5 Anaya, Isabel BAD 31 3 3 2 5 4 1 1 0 5 3 2 2
6 Garcia, Maria VALLPA 29 4 1 4 2 2 4 3 5 3 L L 0 1
7 Mas, Aina PKC 26 4 2 0 0 5 1 3 3 7 1
8 Artés, Aina MIRÓ 19 2 1 1 1 1 3 1 2 2 0 3 2
9 Gutiérrez, Aida SLKC 19 1 1 1 0 1 2 1 2 0 1 5 0 1 3
10 Tascones, Mireia SLKC 18 0 4 2 1 2 3 0 0 0 0 3 2 1
11 Marañón, Sofía VAC 17 2 2 1 3 2 0 1 1 3 1 0 1
12 Trigueros, Aina PKC 17 1 1 1 2 4 2 3 2 0 1
13 Marcos, Judit SLKC 16 0 1 4 3 0 1 0 0 1 1 2 1 1 1
14 Soler, Queralt SLKC 16 2 3 0 1 0 4 0 1 2 0 2 1 0
15 Rodríguez, Aitana MIRÓ 15 2 4 0 0 3 0 2 2 0 0 0 2
16 Pascual, Georgina SLKC 14 0 2 0 2 0 2 3 3 1 1 0 0
17 Bonet, Emma BAD 13 1 1 2 1 2 0 1 2 0 0 1 2
18 Pagès, Eugènia VAC 13 2 0 1 0 0 1 2 2 0 2 2 1
19 Belmonte, Sònia VALLPA 12 0 5 0 0 2 0 0 0 1 1 1 2
20 Moraleda, Judit VALLPA 12 0 0 1 1 0 3 1 2 1 1 0 1 1
21 Gay, Emma KCB 11 0 1 1 2 0 1 0 1 1 2 2 0 0
22 Pérez, Emma PKC 11 0 7 1 2 1
23 Balsebre, Paula VALLPA 10 0 0 1 3 0 0 2 1 0 2 1 0
24 Quílez, Paula MIRÓ 10 0 0 0 2 0 0 1 4 2 1
25 Bouzas, Judith VAC 10 0 1 1 0 0 1 4 2 1 0 0
26 Kamal, Sara PKC 9 1 0 1 2 1 0 3 0 0 1
27 Font, Maria MIRÓ 8 2 1 0 1 1 0 2 0 0 0 1 0
28 Gomara, Anna KCB 7 1 0 0 1 0 2 0 0 2 0 1 0
29 Gallardo, Martina PKC 6 4 0 0 0 0 1 1 0
30 Sala, Iona PKC 6 0 1 0 0 0 0 2 3 0 0 0
31 Olivé, Mariona UKSA 6 0 0 0 1 1 0 1 3 0 0 0
32 Torrejón, Ona BAD 5 0 2 1 0 1 0 0 1 0 0
33 Beltrán, Laura BAD 4 1 0 0 0 0 1 1 0 1
34 Jordan, Irina BAD 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3
35 Buqueras, Aina BAD 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
36 Mesquida, Claudia KCB 3 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
37 Cano, Julia PKC 3 1 2 0
38 Moreno, Alba UKSA 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
39 Moreno, Naiara VALLPA 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
40 Gomara, Míriam KCB 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
41 Garrot, Marina VAC 2 x x x 2 0 0 0 0
42 Lino, Anggie BAD 1 0 0 0 1 0
43 Fernández, Neus VALLPA 1 1 0 0
44 Khallat, Yasmina VAC 1 1 0 0 0 0
45 Salvador, Clara SLKC 1 1
46 Sierra, Marina SLKC 1 0 1 0 0
47 Martínez, Berta PKC 1 1
48 Sierra, Berta PKC 1 0 0 1 0
49 Gimenez, Judith UKSA 1 1 0
50 Moussi, Sara UKSA 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
  • Autoritzacions excepcionals autoritzades per l’Àrea Tècnica i l’Àrea de Competició en virtud de l’art. 101 DC:
    • Rubén Torres Nogales (SLKC Jr)