Lliga de 2a Divisió de Korfbal 2019-20

EQUIPS PARTICIPANTS: 

  • Platja d’Aro KC “B”
  • CK Vallparadís “B”
  • CK Castellbisbal “B”
  • KC Barcelona “B”
  • CK Badalona “B”
  • Sant Llorenç KC “B”
  • CK Vacarisses “B”
  • AEE Miró “A”
  • Classificació de màxims encistelladors

COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Segura, Pau MIRÓ 38 2 4 6 7 4 5 4 6
2 Góngora, Albert MIRÓ 35 3 6 3 4 2 7 3 7
3 Puertas, Víctor PKC 32 6 4 4 0 3 6 9
4 Quirós, Ivan VALLPA 28 5 4 4 5 8 2
5 Góngora, Oriol MIRÓ 28 6 3 1 5 1 2 5 5
6 Giménez, Jordi KCB 22 4 3 7 8
7 Raduà, Dani PKC 22 5 4 7 4 0 2
8 Gatpandan, Dani CKC 21 2 3 3 4 3 2 4
9 Fornieles, Raúl CKC 19 4 3 4 2 3 0 3
10 Sánchez, Mikel PKC 16 2 3 4 2 1 4
11 Ali, Suliman BAD 16 2 3 5 0 2 4
12 Delgado, Enric KCB 15 2 3 4 3 0 1 2
13 Sanchiz, Óscar VALLPA 15 5 5 0 2 2 1
14 Giménez, Mario MIRÓ 15 2 1 1 4 2 1 2 2
15 Combis, Temi PKC 14 1 3 2 3 1 4
16 Laseras, Oriol VAC 14 2 4 5 3
17 Martin, Rubén KCB 13 4 2 1 2 2 2
18 Llop, Albert CKC 13 8 1 4
19 Sierra, Àlex SLKC 13 5 0 2 1 5
20 Mendes, Juan Pablo KCB 12 2 0 3 2 3 2
21 Díaz, Alex VALLPA 11 1 3 0 3 4
22 Ortiz, Francesc CKC 11 3 2 3 1 0 0 2
23 Gálvez, Carlos BAD 9 0 0 3 2 2 2
24 Matas, Nin VAC 8 1 3 0 4
25 García, Paco KCB 7 4 0 0 3
26 Margaix, Adrià KCB 7 0 3 4 0 0
27 Díaz, Rafael VALLPA 7 0 1 3 3 0
28 Guillem, Izan BAD 7 3 0 2 0 1 1
29 Medina, Sergi SLKC 7 1 0 1 3 2
30 Zamora, Mael VAC 6 3 1 1 1
31 Peguero, Jordi SLKC 6 5 0 1 0
32 Hernández, Joan KCB 5 0 1 2 2
33 Ceballos, David VALLPA 5 3 2
34 Santos, Jhoan Samuel VALLPA 5 1 1 0 1 1 1
35 Prat, Àlex PKC 5 1 2 0 1 1 0
36 Menor, David BAD 5 0 1 2 1 1 0
37 Morales, Jesús BAD 5 1 0 1 0 1 2
38 Pozuelo, Juan Ramón KCB 4 0 4
39 Valverde, Dani KCB 4 3 1 0
40 Parrón, Albert CKC 4 4 0 0
41 Almirall, Pau SLKC 4 0 0 4
42 Arjona, David SLKC 4 0 4 0
43 Villalba, José Luís BAD 3 0 0 0 1 1 1
44 Horvarth, Simon KCB 2 0 1 1
45 Arguedas, Víctor CKC 2 0 0 1 0 0 0 1
46 Lázaro, Ferran MIRÓ 2 1 1
47 Rodríguez, Pol MIRÓ 2 0 1 0 1 0
48 Soto, Albert MIRÓ 2 1 1
49 González, Eloy VAC 2 0 2 0
50 Puertas, José SLKC 2 1 0 1
51 Sánchez, Marc SLKC 2 1 0 1 0
52 Aparício, Miquel KCB 1 1
53 Sedó, Marc KCB 1 0 0 1 0
54 Quirós, Ramón VALLPA 1 0 1 0
55 Jiménez, Luis Pablo MIRÓ 1 1 0 0 0
56 Garrido, Santi VAC 1 1 0 0
57 Vila, Víctor VAC 1 1
COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Segura, Aitana MIRÓ 24 4 1 4 3 1 2 7 2
2 Royo, Ivette PKC 23 5 5 5 1 3 2 2
3 Anaya, Isabel BAD 20 4 3 3 5 4 1
4 García, María VALLPA 19 5 4 2 4 2 2
5 Tomás, Laura KCB 15 6 3 4 1 1
6 Cabezas, Patricia VALLPA 15 5 2 3 2 1 2
7 García, Iris CKC 14 3 3 2 1 2 2 1
8 Mesri, Salma PKC 14 1 3 2 0 2 4 2
9 Sala, Iona PKC 12 0 2 4 1 1 1 3
10 Trigueros, Aina PKC 12 1 4 0 0 2 1 4
11 Mas, Aina KCB 11 4 1 2 2 2
12 Tobaruela, Laura VALLPA 10 3 0 3 3 1 L
13 Artés, Aina MIRÓ 10 1 3 1 2 0 2 0 1
14 Hendrikse, Nora MIRÓ 10 2 0 3 2 2 1 L
15 Jiménez, Glenda MIRÓ 9 1 0 1 0 0 4 0 3
16 Anducas, Meritxell CKC 8 1 1 0 1 0 2 3
17 Marín, Alba CKC 8 1 0 2 1 2 2 0
18 Grau, Andrea KCB 7 1 1 0 1 4
19 Muelas, Elisabeth CKC 7 3 0 1 1 1 1
20 García, Andrea BAD 6 2 0 0 1 3 0
21 Garcia, Marina SLKC 6 1 0 2 0 3
22 Pitarch, Ona KCB 5 1 1 1 2
23 Moraleda, Judit VALLPA 5 0 0 0 0 3 2
24 Kamal, Sara PKC 5 5 0
25 Tonyan, Amalya BAD 5 0 1 1 1 2
26 Marcos, Judit SLKC 5 1 1 2 1 0
27 Mimó, Kalkidan CKC 4 0 3 0 1 0 0 0
28 Amine, Yassine PKC 4 2 0 0 0 2 0 0
29 Marañón, Sofía VAC 4 1 1 2 0
30 Gomara, Anna KCB 3 0 0 0 1 0 1 1
31 Quílez, Paula MIRÓ 3 2 1 0
32 Bouzas, Judith VAC 2 0 1 1 0
33 Gutiérrez, Aida SLKC 2 0 0 0 1 1
34 Salvador, Clara SLKC 2 0 0 0 1 1
35 Filova, Zuzana KCB 1 1 0 0 0 0 0 0
36 Belmonte, Sònia VALLPA 1 0 0 0 0 1 0
37 Mir, Ester VALLPA 1 1 0 0 0 0 0
38 Soriano, Andrea VALLPA 1 0 0 0 1 0
39 Aldoman, Estel PKC 1 1 0 0 0
40 Hasselriis, Judith PKC 1 1 0 0 0
41 Militello, Lea PKC 1 1 0
42 Mohammad, Sheyla BAD 1 0 0 1 0 0
43 Torrejón, Ona BAD 1 0 0 1 0 0 0
44 Rodríguez, Aitana MIRÓ 1 0 0 1
45 Pagès, Eugènia VAC 1 1 0 0 0