Lliga de 2a Divisió de Korfbal 2018-19

  • Calendari general provisional actualitzat de jornades de lliga (excel): goo.gl/ibDpDK

– Els partits vs Lladonosa es resolen 10-0 en favor del rival.
– A efectes de classificació pels play-off de final de lliga de 2a Divisió, el 1r classificat de cada grup jugarà contra el 2n de l’altre grup, independentment de la posició final que ocupin tots les equips en la classificació general conjunta.

EQUIPS PARTICIPANTS – GRUP A: 

  • Platja d’Aro KC B
  • CK Vallparadís B
  • CK Castellbisbal B
  • CK Montcada B
  • KC Barcelona B

EQUIPS PARTICIPANTS – GRUP B: 

  • AEE Miró A (Montcada i Reixac)
  • CK Vacarisses A
  • CK Badalona
  • Sant Llorenç KC (Terrassa)
  • AEE Lladonosa (Lleida)

Classificació de màxims encistelladors

COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7
1 Quirós, Ivan VALLPA 28 5 4 x 3 5 4 7
2 Radua, Dani PKC 26 x 1 1 9 10 5
3 Quirós, Adrià VALLPA 25 5 x 2 5 4 9
4 Fornieles, Raúl CKC 25 8 3 3 x 1 6 4
5 Castro, Juan Fco. BAD 25 3 5 x 6 x 3 8
6 Delgado, Edgar KCB 20 3 6 4 4 x 3
7 Llop, Albert CKC 19 5 4 1 x 3 5 1
8 Margaix, Adrià KCB 18 3 3 3 4 x 5
9 Sierra, Miguel SLKC 18 4 5 4 x 5
10 Resmella, David MONT 15 4 x 3 4 4 x
11 Guzmán, David SLKC 14 2 5 6 x 1
12 Sánchez, Octavio BAD 13 2 x 5 x 3 3
13 Giménez, Jordi KCB 12 2 5 4 1 x 0
14 Quirós, Ramón VALLPA 12 4 0 x 0 4 1 3
15 López, Paris MONT 11 4 x 4 2 1 x
16 Mirón, Andrés BAD 11 3 1 x 1 x 5 1
17 Martínez, Isaac VAC 11 3 x 5 x 0 3
18 Segura, Pau MIRÓ 10 4 x 4 2 x
19 Sabaté, Xavier CKC 9 2 1 x 3 2 1
20 Kemperdick, Damien PKC 9 x 1 4 3 1
21 Puertas, Víctor PKC 9 x 1 3 1 2 2
22 Góngora, Albert MIRÓ 9 4 x 1 4 x
23 Llovera, Àlex VALLPA 8 3 1 x 2 2 0
24 Góngora, Javier VAC 8 2 x 2 x 3 1
25 Almirall, Pau SLKC 8 4 1 x 3
26 Enfedaque, J. Oriol MONT 7 0 x 2 4 1 x
27 Ceballos, David VALLPA 7 4 0 x 2 1 0
28 Combis, Temi PKC 7 x 0 1 0 2 4
29 Merouné, Youssef BAD 7 1 0 x 1 x 0 5
30 Góngora, Oriol MIRÓ 7 4 x 1 2 x
31 Fernández, Daniel VALLPA 6 0 1 x 2 0 1 2
32 Sánchez, Mikel PKC 6 x 1 2 2 1
33 Vila, Víctor VAC 6 1 x 3 x 1 1
34 Horvarth, Simon KCB 5 0 2 3 x 0
35 Martin, Rubén KCB 5 0 4 0 1 x 0
36 González, Álvaro PKC 5 x 2 2 1 0
37 Menor, David BAD 5 0 x 1 x 3 1
38 Rey, Ángel MONT 4 1 x 2 1 x
39 Valverde, Dani VAC 4 3 x x 1
40 Cañízar, Rubén SLKC 3 1 2 0 x 0
41 Aparício, Miquel KCB 2 0 2 x 0
42 Ibañez, Álejandro MONT 2 0 x 1 0 1 x
43 Juez, Adrián MONT 2 x 2 x
44 Álvarez, Èric VALLPA 2 0 x 0 1 1 0
45 Ortiz, Francesc CKC 2 1 1 0 x 0 0
46 López, David BAD 2 1 0 x 1 x 0
47 González, David VAC 2 x 0 x 1 1
48 Barrull, Albert MONT 1 1 x x
49 Arguedas, Víctor CKC 1 0 x 1
50 Ali, Suliman BAD 1 1 0 x 0 x 0 0
51 Giménez, Mario MIRÓ 1 0 x 0 1 x
52 Hernández, Luís MIRÓ 1 x 1 0 x
53 Jiménez, Luis Pablo MIRÓ 1 1 x 0 0 x
54 Laseras, Oriol VAC 1 x 1 x 0
55 Zamora, Mael VAC 1 0 x 1 x 0 0
COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7
1 Plaza, Judith BAD 24 4 10 x 5 x 1 4
2 Cuenca, Paola MONT 14 1 x 3 6 4 x
3 García, María VALLPA 14 2 1 x 3 2 4 2
4 Campos, Marina VAC 12 3 x 3 x 5 1
5 Castillo, María PKC 11 x 3 6 0 0 2
6 Mesri, Salma PKC 11 x 1 0 4 4 2
7 Cruz, Clara MONT 10 0 x 5 2 3 x
8 Pitarch, Ona KCB 9 1 1 1 x 6
9 Subils, Lara MONT 9 3 x 5 1 x
10 García, Iris CKC 9 2 2 1 x 0 1 3
11 Mimó, Kalkidan CKC 9 2 1 3 x 3 0
12 Cabezas, Patricia VALLPA 7 1 1 x 1 1 2 1
13 García, Jennifer BAD 7 3 3 x 1 x 0
14 Tomás, Laura KCB 6 1 1 2 x 2
15 Moya, Sandra CKC 6 0 3 0 x 1 1 1
16 Visconte, Cristina SLKC 6 2 x x x 4
17 Gomara, Anna KCB 5 1 1 0 0 x 3
18 Segura, Aitana MONT* 5 x 4 1 x
19 Sitges, Sandra VALLPA 5 3 0 x 1 1 0
20 Muelas, Elisabeth CKC 5 0 2 x 0 2 1
21 Combis, Júlia PKC 5 x 2 2 1 0 0
22 Mas, Aina PKC 5 x 0 0 1 1 3
23 Marañón, Sofía VAC 5 2 x 3 x 0 0
24 Sedano, Alba MONT 4 2 x 2 0 x
25 Hendrikse, Nora MIRÓ 4 2 x 2 0 x
26 Segura, Aitana MIRÓ 4 1 x 3 0 x
27 Tascones, Mireia SLKC 4 2 1 1 x 0
28 Lambooij, Floor KCB 3 1 2 0 x
29 Moraleda, Judit VALLPA 3 1 0 x 0 0 2 0
30 Tobaruela, Laura VALLPA 3 1 x 1 1 0
31 Pérez, Emma PKC 3 x 2 0 1
32 Hakobian, Lilit BAD 3 2 0 x 0 x 1
33 Huayanabe, Melenny BAD 3 0 0 x 1 x 0 2
34 Rodríguez, Aitana MIRÓ 3 0 x 2 1 x
35 Salvador, Clara SLKC 3 0 0 x 3
36 Filova, Zuzana KCB 2 0 0 x 2
37 Hereza, Júlia KCB 2 2 x
38 Mir, Ester VALLPA 2 0 1 x 1 0 0
39 Muñoz, Daniel CKC 2 0 0 0 x 0 1 1
40 Cano, Júlia PKC 2 x 1 1 0 0 0
41 Pagès, Eugènia VAC 2 x 0 x 1 1
42 González, Patrícia SLKC 2 1 1 0 x 0
43 Gutiérrez, Aida SLKC 2 1 1 0 x 0
44 Soler, Queralt SLKC 2 0 2 0 x
45 Grau, Andrea KCB 1 0 0 0 1 x
46 Marín, Alba CKC 1 0 0 0 x 0 0 1
47 Anaya, Isabel BAD 1 x x 0 1
48 Bonet, Emma BAD 1 x x 1
49 Jiménez, Glenda MIRÓ 1 0 x 1 0 x
50 Laseras, Alba VAC 1 x x 1
51 Ortega, Anabel VAC 1 1 x 0 x 0 0
52 Marcos, Judit SLKC 1 0 1 0 x 0
53 Ramón, Eva SLKC 1 x 1