Lliga de 2a Divisió de Korfbal 2018-19

  • Calendari general provisional actualitzat de jornades de lliga (excel): goo.gl/ibDpDK

EQUIPS PARTICIPANTS – GRUP A: 

  • Platja d’Aro KC B
  • CK Vallparadís B
  • CK Castellbisbal B
  • CK Montcada B
  • KC Barcelona B

EQUIPS PARTICIPANTS – GRUP B: 

  • AEE Miró A (Montcada i Reixac)
  • CK Vacarisses A
  • CK Badalona
  • Sant Llorenç KC (Terrassa)
  • AEE Lladonosa (Lleida)

Classificació de màxims encistelladors

COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3
1 Fornieles, Raúl CKC 14 8 3 3
2 Delgado, Edgar KCB 13 3 6 4
3 Giménez, Jordi KCB 11 2 5 4
4 Guzmán, David SLKC 11 5 6
5 Llop, Albert CKC 10 5 4 1
6 Margaix, Adrià KCB 9 3 3 3
7 Quirós, Ivan VALLPA 9 5 4 x
8 Sierra, Miguel SLKC 9 5 4
9 López, Paris MONT 8 4 x 4
10 Castro, Juan Fco. BAD 8 3 5
11 Martínez, Isaac VAC 8 3 x 5
12 Resmella, David MONT 7 4 x 3
13 Horvarth, Simon KCB 5 0 2 3
14 Quirós, Adrià VALLPA 5 5 x
15 Kemperdick, Damien PKC 5 x 1 4
16 Martin, Rubén KCB 4 0 4 0
17 Ceballos, David VALLPA 4 4 0 x
18 Llovera, Àlex VALLPA 4 3 1 x
19 Quirós, Ramón VALLPA 4 4 0 x
20 Puertas, Víctor PKC 4 x 1 3
21 Mirón, Andrés BAD 4 3 1
22 Góngora, Javier VAC 4 2 x 2
23 Vila, Víctor VAC 4 1 x 3
24 Sabaté, Xavier CKC 3 2 1
25 Gálvez, Carlos BAD 3 0 0 3
26 Valverde, Dani VAC 3 3 x
27 Enfedaque, J. Oriol MONT 2 0 x 2
28 Juez, Adrián MONT 2 x 2
29 Ortiz, Francesc CKC 2 1 1 0
30 González, Álvaro PKC 2 x 2
31 Radua, Dani PKC 2 x 1 1
32 López, David BAD 2 1 0 1
33 Sánchez, Octavio BAD 2 2
34 Cañízar, Rubén SLKC 2 2 0
35 Barrull, Albert MONT 1 1 x
36 Ibañez, Ález MONT 1 0 x 1
37 Rey, Ángel MONT 1 1 x
38 Fernández, Daniel VALLPA 1 0 1 x
39 Combis, Temi PKC 1 x 0 1
40 Sánchez, Mikel PKC 1 x 1
41 Ali, Suliman BAD 1 1 0 0
42 Carreras, Oriol BAD 1 1
43 Guillem, Izan BAD 1 1
44 Merouné, Youssef BAD 1 1 0
45 Morales, Jesus BAD 1 1
46 Laseras, Oriol VAC 1 x 1
47 Zamora, Mael VAC 1 0 x 1
48 Almirall, Pau SLKC 1 1
COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3
1 Plaza, Judith BAD 14 4 10
2 Castillo, María PKC 9 x 3 6
3 Subils, Lara MONT 8 3 x 5
4 Mimó, Kalkidan CKC 6 2 1 3
5 García, Jennifer BAD 6 3 3
6 Campos, Marina VAC 6 3 x 3
7 Cruz, Clara MONT 5 0 x 5
8 García, Iris CKC 5 2 2 1
9 Marañón, Sofía VAC 5 2 x 3
10 Cuenca, Paola MONT 4 1 x 3
11 Sedano, Alba MONT 4 2 x 2
12 Combis, Júlia PKC 4 x 2 2
13 Lambooij, Floor KCB 3 1 2 0
14 García, María VALLPA 3 2 1 x
15 Sitges, Sandra VALLPA 3 3 0 x
16 Moya, Sandra CKC 3 0 3 0
17 Gomara, Anna KCB 2 1 1 0
18 Hereza, Júlia KCB 2 2
19 Pitarch, Ona KCB 2 1 1
20 Tomás, Laura KCB 2 1 1
21 Cabezas, Patricia VALLPA 2 1 1 x
22 Muelas, Elisabeth CKC 2 0 2
23 Cano, Júlia PKC 2 x 1 1
24 Pérez, Emma PKC 2 x 2 0
25 Anaya, Isabel BAD 2 2
26 Bonet, Emma BAD 2 2
27 Hakobian, Lilit BAD 2 2 0
28 Soler, Queralt SLKC 2 2 0
29 Tascones, Mireia SLKC 2 1 1
30 Mir, Ester VALLPA 1 0 1 x
31 Moraleda, Judit VALLPA 1 1 0 x
32 Tobaruela, Laura VALLPA 1 1 x
33 Mesri, Salma PKC 1 x 1 0
34 Torrejón, Ona BAD 1 1
35 Ortega, Anabel VAC 1 1 x 0
36 González, Patrícia SLKC 1 1 0
37 Gutiérrez, Aida SLKC 1 1 0
38 Marcos, Judit SLKC 1 1 0