Lliga de 2a Divisió de Korfbal 2021-22

CLASSIFICACIÓ FINAL DE LA LLIGA REGULAR:

PLAY-OFFS (al millor de 3 partits): 1r vs 4t i 2n vs 3r

1r PARTIT
Diumenge 22/5 (10:30 h) CK Castellbisbal B – Sant Llorenç KC (20-9)
Dissabte 21/5 (19:30 h) CK Vallparadís B – KC Barcelona B (26-12)

2n PARTIT
Dissabte 28/5 (19:30 h) Sant Llorenç KC – CK Castellbisbal B (11-16)
Diumenge 29/5 (10:00 h) KC Barcelona B – CK Vallparadís B (23-20)

3r PARTIT (si fos necessari)
Diumenge 5/6 (10:30 h) CK Castellbisbal B – Sant Llorenç KC
Dissabte 4/6 (17:45 h) CK Vallparadís B – KC Barcelona B (25-19)

FINALS NACIONALS DE LLIGA:
Data: Dissabte, 11 de juny de 2022
Lloc: Platja d’Aro – Palau d’Esports i Congressos – Plaça Europa s/n (17250 Platja d’Aro)
Hora:
17:00 h, final de 2a Divisió: CK Vallparadís B – CK Castellbisbal B (21-17)

CAMPIÓ DE LLIGA : CK Vallparadís A
SUBCAMPIÓ DE LLIGA: CK Castellbisbal B

Classificació de màxims encistelladors/res

COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Margaix, Martí KCB JR* 58 2 2 4 5 3 3 3 3 5 8 4 6 5 5
2 Quirós, Ivan VALLPA B 57 2 8 6 3 3 3 2 5 5 5 1 7 7
3 Hernández, Joan KCB B 40 0 6 2 1 2 8 1 3 4 1 6 3 2 1
4 Pitarch, Martí KCB JR* 31 2 1 2 3 1 1 2 4 2 2 4 7 0
5 Fornieles, Raúl CKC B 31 1 2 np 4 5 3 5 5 0 2 4
6 Ortiz, Francesc CKC B 28 4 1 np 2 4 2 4 1 1 6 3
7 Sierra, Àlex SLKC 28 5 2 1 2 1 0 2 4 5 2 1 3 0
8 Quirós, Adrià VALLPA B 27 0 1 2 1 2 6 4 2 3 2 0 4
9 Llop, Albert CKC B 26 2 2 3 np 5 4 1 6 0 0 2 1
10 Amine, Yassine PKC B 25 1 3 2 3 nd 4 2 0 5 5
11 Ceballos, Guillem VALLPA B 24 2 1 3 1 2 1 1 1 1 1 2 3 2 3
12 Quirós, Ramón VALLPA B 24 2 4 2 5 1 0 0 2 3 0 3 2
13 Vert, Jordi VALLPA B 24 1 0 5 0 3 2 2 5 3 2 1
14 Delgado, Enric KCB B 24 2 2 1 1 6 0 1 3 2 1 1 4 0
15 González, Eloy VAC 23 0 4 0 2 2 1 2 0 1 1 7 1 2 0
16 Amghit, Ahmed PKC B 22 0 0 0 2 1 2 nd 1 1 4 1 4 6
17 Prat, Àlex PKC B 22 1 5 2 1 3 1 nd 2 2 2 1 2
18 Garrido, Santiago VAC 22 2 1 2 0 3 1 3 0 0 4 1 1 1 3
19 Morales, Jesús BAD B 21 1 1 2 0 1 3 nd 1 0 2 3 3 2 2
20 Sierra, Miguel SLKC 19 1 2 4 0 3 2 0 2 0 5 0
21 Giménez, Mario CKC B 18 1 1 1 np 2 5 2 2 1 2 1
22 Laseras, Oriol VAC 18 5 1 5 1 1 0 2 1 1 0 0 1
23 Serrano, David KCB JR* 17 1 0 1 2 0 2 1 1 2 3 2 2 0 0
24 Yeste, Antonio VALLPA B 17 1 1 4 1 0 2 0 0 4 3 0 0 1
25 Barrull, Albert CKC B 17 4 np 2 0 1 1 3 1 1 4
26 Horvarth, Simon KCB B 17 3 1 2 3 1 2 1 1 1 0 0 1 1
27 Parrón, Jaume PKC B 16 1 0 0 3 3 2 nd 0 1 1 3 2
28 Gálvez, Carlos BAD B 15 1 0 0 3 2 nd 1 5 0 1 1 1
29 Peguero, Jordi SLKC 15 0 0 1 1 0 0 6 1 1 1 1 3
30 Ooms, Nick KCB B 15 3 1 2 4 4 1 0
31 Sedó, Marc KCB B* 15 0 1 3 1 0 2 0 1 1 2 2 0 0 2
32 Puertas, Víctor PKC B 14 1 3 4 2 nd 4
33 Pascual, Aleix SLKC 14 1 2 0 0 0 2 2 3 1 2 1
34 Medina, Sergi SLKC 13 1 2 1 0 0 3 1 1 2 2
35 Raduà, Dani PKC B 12 nd 2 6 4
36 Sánchez, Mikel PKC B 12 2 2 1 1 2 nd 2 2
37 Hernández, Miquel KCB JR* 9 2 0 0 0 0 1 0 0 1 2 0 2 0 1
38 Enfedaque, Oriol CKC B 9 0 0 np 0 3 1 3 0 1 1
39 Gatpandan, Dani CKC B 9 2 np 1 1 2 3
40 Vera, Mario BAD B 9 0 0 1 0 0 0 nd 0 0 2 3 0 0 3
41 Góngora, Javier VAC 9 0 0 4 0 0 1 0 4
42 Almirall, Pau SLKC 9 0 1 1 0 3 0 0 1 0 3
43 Díaz, Alex BAD B 8 4 3 1 nd
44 Pauli, Daniel KCB B 8 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 0 2 2
45 Rabascall, Pau KCB JR* 7 0 0 1 0 2 1 0 0 3 0 0 0
46 Góngora, Albert CKC B 7 1 np 1 2 3
47 Jorge, Cristobal CKC B 7 1 np 2 0 0 1 1 1 1 0 0
48 Menor, David BAD B 7 1 nd 1 1 1 0 2 1
49 Salvat, Josep BAD B 6 1 0 0 nd 0 1 0 0 0 2 2
50 Sedó, Marc KCB JR 5 1 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
51 Cabanillas, David VAC 5 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0
52 Martínez, Miguel VAC 5 1 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0
53 Zamora, Mael VAC 5 1 1 3 0 0
54 Martin, Rubén KCB B 5 2 2 1 0 0 0
55 González, Álvaro PKC B 4 0 nd 1 0 3 0 0 0
56 Sánchez, Marc SLKC 4 0 0 0 0 1 0 1 2
57 Margaix, Martí KCB B* 4 1 0 1 0 2
58 Villalba, José Luís VALLPA B 3 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
59 Combis, Temi PKC B 3 0 0 nd 1 0 2
60 Álvarez, Diego VAC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3
61 Matas, Nin VAC 3 2 1
62 Rodríguez, Pol CKC B 2 1 0 np 1 0 0
63 Gómez, Ángel BAD B 2 0 0 0 0 0 0 nd 1 0 0 0 0 1 0
64 Merouné, Ibrahim BAD B 2 0 0 0 0 0 nd 0 0 1 0 0 1
65 Ayala, Nil SLKC 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
66 Giménez, Luis Pablo KCB B 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0
COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Soriano, Júlia VALLPA B 62 6 7 6 3 5 2 3 6 2 6 2 6 5 3
2 Moraleda, Judit VALLPA B 43 6 8 3 0 4 4 3 3 4 4 2 0 0 2
3 Sierra, Marina SLKC 38 3 1 3 3 2 3 2 4 5 1 0 2 4 5
4 Mesri, Salma PKC B 32 4 3 3 2 1 1 nd 1 1 2 2 4 4 4
5 Garcia, Marina SLKC 30 1 2 5 3 5 3 0 1 2 2 3 3
6 Artés, Aina CKC B 29 3 2 0 np 4 1 1 0 2 6 4 3 3
7 Kuipers, Maaike KCB B 26 2 8 2 2 3 2 7
8 Gutiérrez, Aida SLKC 23 0 2 0 2 3 1 3 3 1 0 3 1 4
9 Gomara, Anna KCB B 23 4 3 0 3 2 2 0 2 2 0 1 0 3 1
10 Cuenca, Paola CKC B 22 0 3 np 2 0 0 3 3 1 3 4 3
11 Ribas, Berta CKC B 22 4 0 np 3 4 2 5 2 2
12 Trigueros, Aina PKC B 21 6 0 1 0 1 3 nd 1 2 2 0 0 3 2
13 Segura, Aitana KCB B 21 1 0 6 6 2 3 3 0 0
14 Santos, Briana KCB JR 20 1 0 0 0 1 3 0 1 1 2 4 4 2 1
15 Hendrikse, Nora CKC B 19 1 1 0 np 1 0 5 2 2 0 1 1 3 2
16 Sedó, Marina KCB JR* 16 0 1 1 0 2 1 1 0 1 3 0 3 0 3
17 Marañón, Sofía VALLPA B 15 2 4 1 0 1 0 2 1 1 0 2 1
18 Balleste, Aroa KCB B 15 2 2 8 0 3
19 Militello, Lea PKC B 12 1 1 0 2 0 nd 2 1 0 1 1 0 3
20 Obiols, Mireia BAD B 12 0 1 0 1 0 2 nd 0 0 0 4 1 2 1
21 Grau, Andrea KCB B 12 2 0 1 2 1 3 1 1 1
22 Selva, Agnès KCB B* 12 4 4 1 0 1 2
23 Belmonte, Sònia VALLPA B 11 1 1 1 2 0 3 1 0 0 2
24 Sedó, Marina KCB B* 11 2 0 0 0 1 0 1 0 2 3 1 1
25 Quílez, Paula CKC B 10 2 0 np 0 2 1 4 0 1 0
26 El Ansari, Nadia BAD B 10 1 0 2 2 0 nd 0 2 2 1 0 0 0
27 Sebastià, Júlia SLKC 10 3 0 1 2 1 1 1 1 0 0 0 0
28 Selva, Agnès KCB JR* 9 0 1 2 4 2 0 0
29 Lozano, Anna VAC 9 0 0 0 1 1 0 2 1 1 0 2 0 0 1
30 Soriano, Sheila KCB B 9 2 1 1 1 1 3 0
31 Fernández, Neus VALLPA B 8 1 1 3 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
32 Rodríguez, Lola KCB JR* 7 0 1 3 0 1 2 0 0
33 Mohammad, Sheyla BAD B 7 0 0 0 2 0 0 nd 1 0 0 0 3 0 1
34 Bouzas, Judith VAC 7 0 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
35 Salvador, Clara SLKC 7 2 3 0 1 1
36 Mesquida, Claudia KCB JR* 6 0 0 2 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1 0
37 Sánchez, Irina VAC 6 0 1 1 0 0 2 0 0 2
38 Toro, Andrea VAC 5 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 3
39 Soriano, Andrea VALLPA B 4 2 1 0 0 0 1
40 Ros, Carlota CKC B 4 1 np 0 1 2
41 Tascones, Mireia CKC B 4 0 np 3 0 1
42 Aldoman, Estel PKC B 4 0 0 0 1 0 2 nd 0 1
43 Martinez, Claudia PKC B 3 1 nd 0 0 0 0 2
44 Mesquida, Claudia KCB B* 3 1 0 0 1 1 0
45 Gutierrez, Laia PKC B 2 2 nd
46 Baena, Sara BAD B 2 1 0 0 1 0 0 nd 0 0 0 0 0 0
47 García, Andrea BAD B 2 0 1 0 0 nd 0 1 0
48 Cirera, Victoria VAC 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
49 Tulbure, Sabina VALLPA B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
50 Grima, Anna CKC B 1 np 0 1
51 Lopez, Avril PKC B 1 0 0 0 0 0 nd 0 0 0 0 0 0 1
52 Campoy, Maria Rosa BAD B 1 0 0 nd 0 0 1 0 0 0