Lliga Nacional de Korfbal 2019-20 (1a Divisió)

EQUIPS PARTICIPANTS: 

  • Platja d’Aro KC “A”
  • CK Vallparadís “A”
  • CK Castellbisbal “A”
  • CK Montcada “A”
  • KC Barcelona “A”
  • CK Badalona “A”
  • Sant Llorenç KC “A”
  • CK Vacarisses “A”

Classificació de màxims encistelladors

COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Navarro, Javier KCB 49 7 6 6 11 7 4 8
2 Padilla, Albert CKC 43 4 6 8 9 1 6 9
3 Gil, Miquel KCB 42 2 8 7 4 6 7 8
4 Puertas, David PKC 32 14 3 2 3 5 5
5 Fernández, Daniel VALLPA 25 5 7 5 0 5 3
6 Álvarez, José PKC 25 6 3 7 4 5 L
7 Jané, Daniel VALLPA 24 5 3 5 4 3 2 2
8 Sánchez, Octavio BAD 23 5 3 5 3 3 2 2
9 García, Adrià CKC 20 2 3 2 0 6 2 5
10 Castro, Juan Fco. BAD 20 2 5 3 1 4 4 1
11 González, Álvaro PKC 18 2 1 4 1 4 6
12 Merouné, Youssef BAD 18 4 3 2 3 1 2 3
13 Escardíbul, Alexis SLKC 17 3 1 6 1 5 1
14 Margaix, Adrià KCB 16 2 0 4 0 4 5 1
15 López, Pedro MONTC 15 3 2 3 1 5 1
16 Piqueras, Carles PKC 15 3 5 2 3 2 0
17 Quirós, Iván VALLPA 14 6 2 1 0 0 4 1
18 Rus, Joel CKC 13 5 3 2 0 3
19 Sanchiz, Oscar VALLPA 12 1 3 0 2 2 2 2
20 Resmella, David MONTC 12 2 1 3 4 2
21 Da Souza, Cesar Manuel SLKC 12 0 3 5 4 0
22 Mirón, Andrés BAD 11 0 2 1 2 3 3
23 El Mellali, Ahmed CKC 10 0 1 1 1 2 3 2
24 Parrón, Albert CKC 10 0 0 0 4 0 1 5
25 Góngora, Javier VAC 9 6 3 0
26 Arjona, David SLKC 9 0 1 1 1 2 4
27 Llovera, Àlex VALLPA 8 4 1 0 0 2 1
28 López, Paris MONTC 7 2 0 0 1 3 1
29 Zamora, Mael VAC 7 1 0 5 1
30 Almirall, Pau SLKC 7 1 0 3 2 1
31 Ramón, Raúl VALLPA 6 L L L L 4 2
32 Giménez, Jordi KCB 6 2 4 0 0
33 Margaix, Roc KCB 6 2 3 1
34 Barrul, Albert MONTC 6 2 0 1 2 1 0
35 Laseras, Oriol VAC 6 0 1 3 2
36 Roa, David MONTC 5 1 3 1 0 0
37 Sánchez, Mikel PKC 5 1 2 2 0 0 0
38 González, David VAC 5 1 3 0 1
39 Ali, Suliman BAD 4 0 1 0 3 0 0 0
40 López, David BAD 4 1 0 0 1 2 0 0
41 Urrea, Alberto SLKC 4 0 1 2 1 0
42 García, Paco KCB 3 0 3
43 Sierra, Àlex SLKC 3 0 0 0 1 1 1
44 Sierra, Miguel SLKC 3 0 0 0 0 2 1
45 Gatpandan, Dani CKC 2 0 1 0 1 0 0 0
46 Martín, Rubén KCB 2 0 1 1 0 0 0
47 Mendes, Juan Pablo KCB 2 0 2
48 Enfedaque, J. Oriol MONTC 2 0 0 0 1 1
49 Vila, Víctor VAC 2 1 1 0
50 Díaz, Àlex VALLPA 1 0 1
51 Leiva, Adrià VALLPA 1 L L L L 1 0
52 Espadalé, Quim KCB 1 1
53 Horvarth, Simon KCB 1 0 1 0
54 Combis, Temi PKC 1 1 0
55 González, Eloy VAC 1 0 0 1
56 Matas, Nin VAC 1 1 0 0
57 Guerrero, Miguel SLKC 1 0 0 0 1 0
COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Alomà, Berta KCB 33 4 6 1 4 8 6 4
2 Moraleda, Míriam VALLPA 24 2 4 1 1 4 7 5
3 Rosa, Alba VALLPA 22 4 1 2 5 1 3 6
4 Lechuga, Jessica VALLPA 21 2 1 L L 7 6 5
5 Rosa, Laia VALLPA 19 4 2 0 2 1 7 3
6 Ruiz Zapata, Jeanny BAD 17 2 1 2 3 3 3 3
7 Castillo, María PKC 16 4 4 4 2 2
8 Martínez, Berta PKC 14 5 1 3 1 1 3
9 Figuera, Mireia KCB 13 2 3 3 1 2 2 0
10 Rovira, Aida CKC 12 2 1 4 2 3 0 0
11 Sanjuan, Patricia SLKC 12 2 4 2 1 3 0
12 Rodríguez, Aida MONTC 11 3 2 3 0 2 1
13 Hernández, Mari MONTC 10 2 1 0 7 0
14 Grau, Laura CKC 9 2 1 1 1 2 1 1
15 Mas, Aina KCB 9 0 2 0 2 2 3
16 García, Maria VALLPA 8 1 2 0 0 1 4 0
17 Tomás, Laura KCB 8 6 0 0 0 2
18 Huayanabe, Melenny BAD 8 4 2 0 0 2 0
19 Plaza, Judith BAD 8 0 0 3 2 0 2 1
20 Ros, Carlota CKC 7 1 2 2 0 1 1
21 Cuenca, Paola MONTC 7 1 0 1 0 2 3
22 Sola, Raquel SLKC 7 3 1 1 1 0 1
23 Grima, Anna CKC 6 3 1 1 1 0
24 Cruz, Clara MONTC 6 1 3 0 2 0
25 Combis, Júlia PKC 5 3 1 0 0 0 1
26 Mesri, Salma PKC 5 2 3 0 0 0 0
27 Muelas, Elisabeth CKC 4 0 1 3 0 0 0
28 Sedano, Alba MONTC 4 1 0 0 3
29 Karram, Hounayda BAD 4 3 0 0 0 0 1 0
30 Cabezas, Patricia VALLPA 3 0 0 2 1 0 0 0
31 Pitarch, Ona KCB 3 0 1 1 0 1 0
32 Royo, Ivette PKC 3 1 1 0 1 0 0
33 García, Jennifer BAD 3 0 1 1 1 0 0
34 Tonyan, Amalya BAD 3 0 0 3 0 0 0
35 Marañón, Sofía VAC 3 2 0 1 0
36 Campos, Marina SLKC 3 1 1 0 0 1
37 Gutiérrez, Aida SLKC 3 0 1 0 0 1 1
38 Laseras, Alba VAC 2 2 0
39 Pagès, Eugènia VAC 2 0 1 0 1
40 Tobaruela, Laura VALLPA 1 0 0 0 0 1 0
41 García, Iris CKC 1 0 1 0 0 0
42 Hereza, Júlia KCB 1 1
43 González, Claudia PKC 1 1
44 Sala, Iona PKC 1 1 0 0 0
45 Aguilar, Elena VAC 1 1
46 Marcos, Judit SLKC 1 0 0 0 0 1 0