Lliga Nacional de Korfbal 2019-20 (1a Divisió)

EQUIPS PARTICIPANTS: 

  • Platja d’Aro KC “A”
  • CK Vallparadís “A”
  • CK Castellbisbal “A”
  • CK Montcada “A”
  • KC Barcelona “A”
  • CK Badalona “A”
  • Sant Llorenç KC “A”
  • CK Vacarisses “A”

Classificació de màxims encistelladors

COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Puertas, David PKC 14 14
2 Navarro, Javier KCB 7 7
3 Quirós, Iván VALLPA 6 6
4 Álvarez, José PKC 6 6
5 Góngora, Javier VAC 6 6
6 Fernández, Daniel VALLPA 5 5
7 Jané, Daniel VALLPA 5 5
8 Rus, Joel CKC 5 5
9 Sánchez, Octavio BAD 5 5
10 Llovera, Àlex VALLPA 4 4
11 Padilla, Albert CKC 4 4
12 Merouné, Youssef BAD 4 4
13 López, Pedro MONTC 3 3
14 Piqueras, Carles PKC 3 3
15 Escardíbul, Alexis SLKC 3 3
16 García, Adrià CKC 2 2
17 Gil, Miquel KCB 2 2
18 Margaix, Adrià KCB 2 2
19 Margaix, Roc KCB 2 2
20 Barrul, Albert MONTC 2 2
21 López, Paris MONTC 2 2
22 Resmella, David MONTC 2 2
23 González, Álvaro PKC 2 2
24 Castro, Juan Fco. BAD 2 2
25 Sanchiz, Oscar VALLPA 1 1
26 Roa, David MONTC 1 1
27 Sánchez, Mikel PKC 1 1
28 López, David BAD 1 1
29 González, David VAC 1 1
30 Matas, Nin VAC 1 1
31 Vila, Víctor VAC 1 1
32 Zamora, Mael VAC 1 1
33 Almirall, Pau SLKC 1 1
COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Martínez, Berta PKC 5 5
2 Rosa, Alba VALLPA 4 4
3 Rosa, Laia VALLPA 4 4
4 Alomà, Berta KCB 4 4
5 Castillo, María PKC 4 4
6 Huayanabe,Melenny BAD 4 4
7 Grima, Anna CKC 3 3
8 Rodríguez, Aida MONTC 3 3
9 Combis, Júlia PKC 3 3
10 Karram,Hounayda BAD 3 3
11 Sola, Raquel SLKC 3 3
12 Lechuga, Jessica VALLPA 2 2
13 Moraleda, Míriam VALLPA 2 2
14 Grau, Laura CKC 2 2
15 Rovira, Aida CKC 2 2
16 Figuera, Mireia KCB 2 2
17 Mesri, Salma PKC 2 2
18 Ruiz Zapata, Jeny BAD 2 2
19 Laseras, Alba VAC 2 2
20 Marañón, Sofía VAC 2 2
21 Sanjuan, Patricia SLKC 2 2
22 García, Maria VALLPA 1 1
23 Hereza, Júlia KCB 1 1
24 Cruz, Clara MONTC 1 1
25 Cuenca, Paola MONTC 1 1
26 Sedano, Alba MONTC 1 1
27 Royo, Ivette PKC 1 1
28 Sala, Iona PKC 1 1