Júnior

TEMP. 2017-18 Informació

FINAL (26 maig 2018 a l’Illa Esportiva de Castellbisbal)

14.30h: KC Barcelona Jr 13 – Platja d’Aro KC Jr 18 (Campió: Platja d’Aro KC “Jr”)

Notícia de premsa “Campions de Lliga”: https://wp.me/p3I7PL-2aC
Notícia de premsa “Finals de Lliga”: https://wp.me/p3I7PL-29U

PLAY-OFF (al millor de tres partits)

3r PARTIT (19-20 maig 2018)
Platja d’Aro KC Jr 18
– CK Vallparadís Jr 16 (Platja d’Aro KC Jr classificat per a la final)

2n PARTIT (12-13 maig 2018)
CK Castellbisbal Jr 14 – KC Barcelona Jr 23 (KC Barcelona, classificat per a la final)
KA Vallparadís Jr 17 – Platja d’Aro KC Jr 14 (sèrie empatada)

1r PARTIT (5-6 maig 2018)
Platja d’Aro KC Jr 23 – CK Vallparadís Jr 15
KC Barcelona Jr 30 – CK Castellbisbal Jr 10

*Per a poder donar d’alta una nova fitxa un cop iniciada la temporada, la FCK haurà d’haver rebut tota la informació i la confirmació de pagament com a molt tard el divendres abans de les 08:00h. Més enllà d’aquesta data límit no es podrà tramitar la inscripció fins el dilluns següent i, per tant no podrà jugar aquell cap de setmana, ja que el jugador/a no estaria donat d’alta amb l’assegurança mèdica necessària.

MÀXIMS ENCISTELLADORS: Classificació actualitzada a 6/maig/2018*

*Les cistelles no es mostren cronològicament. Cada jornada es correspon amb el partit que es mostra al calendari de competició.

NOIS

COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Margaix, Adrià KCB 70 2 5 7 4 5 7 5 5 5 7 6 8 4
2 Puertas, Víctor PKC 54 0 5 6 6 5 3 8 6 8 4 1 0 2
3 Margaix, Roc KCB 53 5 5 4 1 5 7 5 6 0 6 3 2 4
4 Hernández, Joan KCB 43 3 8 3 2 0 0 5 3 7 4 2 1 1 4
5 Hernández, Luís MIRÓ 41 3 7 3 3 6 3 2 0 4 4 5 1
6 Ortiz, Francesc CKC 40 2 4 1 4 1 2 3 2 5 1 3 6 6
7 Laseras, Oriol VAC 39 0 3 1 7 8 2 2 0 5 3 2 3 3
8 Radua, Dani PKC 36 2 5 4 4 5 1 3 1 3 2 1 4 1
9 Rodríguez, Pol MIRÓ 35 2 4 2 4 3 0 2 2 1 2 5 4 4
10 Sabaté, Xavi CKC 34 3 2 2 2 2 3 4 5 3 1 2 5
11 Ceballos, David VALLPA 33 8 1 3 1 3 0 4 4 4 0 1 1 2 1
12 Sastre, Miquel CKC 32 3 1 1 2 2 3 5 2 2 4 3 2 2
13 Quirós, Ramón VALLPA 29 4 0 0 2 2 1 4 5 4 5 1 0 1 0
14 Tascones, Juanjo SLKC 28 0 4 4 5 0 0 4 2 2 3 3 1
15 Giménez, Mario MIRÓ 27 1 2 1 1 3 0 0 2 1 3 4 4 2 3
16 Zamora, Mael VAC 27 1 0 3 1 4 0 2 2 1 1 3 2 5 2
17 Combis, Temi PKC 27 1 2 0 0 3 3 4 2 2 2 1 2 2 3
18 Sierra, Àlex SLKC 24 0 1 2 0 4 2 1 1 1 0 2 4 4 2
19 Puertas, José SLKC 19 3 3 2 1 1 2 1 3 0 1 1 0 0 1
20 Sanchiz, Marc SLKC 18 0 2 3 4 1 2 2 0 0 1 0 0 3 0
21 Álvarez, Eric VALLPA 17 2 2 3 1 1 0 4 1 1 0 0 2 0
22 Soto, Albert MIRÓ 16 0 1 0 1 2 2 3 3 4 0 0
23 Sánchez, Toni PKC 16 0 1 2 0 1 0 0 1 2 3 1 1 3 1
24 Prat, Àlex PKC 14 0 0 1 1 0 0 3 5 0 2 0 2 0 0
25 Pauli, Daniel KCB 12 0 0 0 2 0 0 2 0 1 3 1 3
26 González, Eloy VAC 11 0 0 3 3 1 0 1 0 0 1 2 0 0
27 Muñoz, Daniel CKC 10 0 0 1 0 1 1 0 0 1 1 0 2 2 1
28 Sedó, Marc KCB 10 0 1 0 2 2 0 0 2 1 0 1 1 0 0
29 Vert, Jordi VALLPA 9 2 0 0 1 0 0 0 2 1 1 0 2 0
30 Bussano, Tomás KCB 9 1 0 2 4 2
31 Tossas, Arnau BAD 8 1 0 1 0 0 2 0 0 1 2 0 0 1
32 Ramos, Sergei VALLPA 8 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1 2 1
33 Rosales, David MIRÓ 8 0 0 2 0 0 2 1 0 1 2 0 0
34 Pagès, Roc VAC 8 0 1 1 3 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
35 Fernández, Ángel CKC 7 0 1 1 0 0 1 0 0 1 2 0 0 0 1
36 Ceballos, Guillem VALLPA 7 0 0 0 0 1 1 3 0 0 2
37 Matas, Nin VAC 7 0 1 2 0 0 2 0 1 1 0
38 Carreras, Oriol BAD 6 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 0 2
39 Vílchez, Héctor PKC 6 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 2 1 0
40 Arias, Gerard BAD 5 0 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 1 0 0
41 Jorge, Cristóbal BAD 4 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1
42 Bazán, Manel BAD 4 0 0 1 1 1 1
43 Hidalgo, Raquel MIRÓ 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 3 0 0
44 Ali, Suliman BAD 3 0 3 0
45 Vidal, Lucas SLKC 3 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0
46 Valle, Michael BAD 2 1 0 1
47 Michael, Klever BAD 2 0 2 0
48 Balsebre, Arnau VALLPA 2 0 1 1
49 Benito, Edgar KCB 2 2
50 Hernández, Emilio MIRÓ 2 0 0 0 0 1 1
51 Carvallo, David VAC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
52 Torres, Rubén SLKC 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Amine, Yassine PKC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
54 Albadalejo, Marc BAD 1 0 0 1
55 Castro, Iván BAD 1 0 1 0 0 0 0 0
56 Vera, Mario BAD 1 0 1
57 Serrano, David KCB 1 1
58 González Jiménez, Aaron MIRÓ 1 0 1 0
59 Bodden, Mark MIRÓ 1 0 1

 

NOIES

COGNOMS/NOM CLUB TOTAL J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 J9 J10 J11 J12 J13 J14
1 Pitarch, Ona KCB 65 5 4 4 6 4 1 4 3 6 12 2 3 5 6
2 Tobaruela, Laura VALLPA 64 10 8 4 1 3 7 9 1 3 6 1 8 3
3 Garcia, Maria VALLPA 51 2 5 4 2 1 5 4 3 1 5 6 3 5 5
4 Mas, Aina PKC 34 5 2 5 5 2 1 1 1 4 1 7
5 Mimó, Kalkidan CKC 31 0 4 1 0 2 3 7 3 3 0 4 0 4
6 Moraleda, Judit VALLPA 29 3 0 0 3 1 1 5 4 1 5 2 0 1 3
7 Gallastegui, Oihana KCB 20 0 3 2 0 1 1 1 3 3 2 1 1 2
8 Mínguez, Yaiza KCB 18 3 5 3 2 1 1 0 1 2 0
9 Pagès, Eugènia VAC 17 1 2 0 1 1 0 2 1 1 3 2 0 1 2
10 Trigueros, Aina PKC 17 0 2 0 0 1 1 5 1 3 3 1
11 Anaya, Isabel BAD 16 0 0 0 1 1 1 1 1 2 2 1 2 1 3
12 Jiménez, Glenda MIRÓ 16 3 0 0 3 1 2 2 0 1 2 0 1 1
13 Font, Maria MIRÓ 16 4 1 1 2 2 2 0 2 1 0 1
14 Balsebre, Paula VALLPA 15 1 0 1 2 2 1 0 1 3 2 2
15 Kamal, Sara PKC 13 4 0 0 1 1 0 1 1 0 2 2 1 0
16 Gomara, Anna KCB 12 0 1 1 2 0 0 1 0 3 0 1 3 0
17 Marañón, Sofía VAC 12 0 1 0 0 0 1 3 0 0 2 0 2 1 2
18 Laseras, Alba VAC 12 0 1 2 0 0 0 1 0 1 1 4 2 0
19 Bouzas, Judith VAC 12 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 3 0 1 1
20 Moreno, Naiara CKC 11 0 0 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 4
21 Grima, Anna CKC 11 4 4 3
22 Hendrikse, Nora MIRÓ 11 1 1 0 1 1 1 1 2 0 1 0 2
23 Gallardo, Martina PKC 11 2 0 1 1 0 0 1 0 3 1 0 2 0
24 Pérez, Emma PKC 11 4 1 1 1 0 1 0 1 2 0
25 Pérez, Glòria CKC 10 1 0 8 1 0 0 0 0 0
26 Torrejón, Ona BAD 9 0 0 1 0 2 1 0 0 1 1 0 0 3
27 Artés, Aina MIRÓ 9 0 0 1 0 0 1 3 2 1 0 1 0 0
28 Beltrán, Laura BAD 8 0 0 1 0 1 2 2 0 1 1 0 0 0
29 Rodríguez, Aitana MIRÓ 8 0 0 1 0 1 1 1 2 1 1
30 Bonet, Emma BAD 7 0 0 0 1 2 0 1 0 2 0 0 0 1 0
31 Gutiérrez, Aida SLKC 7 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 2 1
32 Cebrián, Ariadna SLKC 7 0 0 0 1 0 0 2 0 1 0 0 2 0 1
33 Marcos, Judit SLKC 7 1 0 0 1 1 0 1 0 2 0 0 0 0 1
34 Hoyos, Eire VALLPA 6 1 0 2 1 2 0 0
35 Expósito, Ona CKC 5 1 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0 0
36 Soriano, Andrea VALLPA 5 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0
37 Gomara, Míriam KCB 5 0 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
38 Sebastián, Ainoa SLKC 5 0 0 0 1 0 1 1 0 1 0 0 1 0
39 Jordan, Irina BAD 4 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
40 Belmonte, Sònia VALLPA 4 1 0 0 0 3 0
41 Quílez, Paula MIRÓ 4 0 0 0 0 1 0 0 2 1 0
42 Tascones, Mireia SLKC 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 1 1
43 Martínez, Noelia VALLPA 3 0 1 2
44 Soriano, Júlia VALLPA 3 2 1
45 Martínez, Berta PKC 3 3
46 Valverde, Natalia CKC 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Moya, Sandra CKC 2 2 0
48 Medina, Nerea VALLPA 2 1 0 0 0 1 0
49 González, Keila KCB 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Burruezo, Estrella PKC 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
51 Arias, Lucía BAD 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
52 Uribe, Yaiza KCB 1 1
53 Sedó, Marina KCB 1 1
54 Jiménez, Samatha PKC 1 0 0 0 1 0 0
55 Krupa, Sara PKC 1 1
56 Sala, Iona PKC 1 0 1 0 0